STRONA GŁÓWNA > Jak korzystać z BIP-u

   

Jak korzystać z BIP-u

   

Dostęp do informacji publicznych zawartych w Biuletynie Informacji Publicznych jest możliwy poprzez stronę główną Biuletynu posiadającą adres URL - www.bip.gov.pl, według menu podmiotowego lub przedmiotowego lub przez podmiotową stronę Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Jordanów Śląski posiadającą adres URL –  http://www.bip.jordanowslaski.pl 
 
Informacje publiczne zawarte w Biuletynie organizowane są w postaci baz danych. Dostęp do informacji publicznych możliwy jest poprzez menu przedmiotowe.

Uzyskanie informacji zamieszczonej na stronie odbywa się poprzez kliknięcie lewym klawiszem myszy na interesującą nas kategorię, a następnie, po jej rozwinięciu, na podkategorię.

Biuletyn zawiera elementy określone w Rozporządzeniu MSWiA, jak i elementy dodatkowe.

Menu Przedmiotowe – zawiera informacje publiczne udostępnione w Biuletynie przez dany podmiot (Urząd Gminy, Działalność Samorządu, Jednostki Organizacyjne, Oświadczenia Majątkowe, Aktualności, Informator Interesanta) . Jego struktura, jak i zawartość merytoryczna mogą być modyfikowane przez redaktora Biuletynu

Mapa BIP-u to miejsce, w którym został zamieszczony szczegółowy spis treści Biuletynu Informacji Publicznej z możliwością przejścia do wybranego tematu. 

 

 Informacje opracował(a):
 Informacje udostępnił(a): Grzegorz Gaweł
 Data zamieszczenia:

03.01.2006 

 

strona główna  |  do góry  |

 

 BIP  Urząd Gminy Jordanów Śląski